Çatı tadilatı

Çatı yapımı çatı aktarma Çatı tadilatı

Çatı tadilat ve onarımı

Çatı tadilatı kısmi çatı problemlerini topladığımız bir başlıktır. çatı ile alakalı tüm tadilat işleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çatı problemlerini kısaca açıklayalım. 

Çatı problemleri ve tadilatı

Çatı alanlarında kısmi deformasyon oluşması;

Yan tarafta bir inşaat çalışmasından bir parça çatınıza zarar verebilir yada üzerinde gezindiğiniz bir bölgenin tahrip olması bu gibi çatının bir bölümünde deformasyon oluşur ve o alanın tadilatı gerekir.

Çatı tadilatı

Çatı kısmi su alması ve tadilatı;

Çatı alanının bir bölümü çok fazla olmamakla beraber su alır ve bu sizi çok rahatsız etmeyebilir ama çatınızın sağlığını fazlasıyla rahatsız edecektir. Su alan ahşap zamanla küflenir ve zamanla dayanımını kaybeder ve çürür. Ahşap ürünlerin suya karşı dayanım elde etmesi için bazı kimyasallarla kaplanması gerekmektedir 

  • Vernik kaplama ahşap ürünleri suya karşı korur vernik maliyeti litresi yaklaşık 70 TL civarıdır. ama bu işlemin uygulanması biraz zaman alır tüm ahşap malzemeyi vernikle kaplamak gerekecektir
  • Emprenyeli ahşap kullanmak Emprenye; Çeşitli yöntemlerle ahşabın bünyesine farklı kimyasal maddelerin emdirilmesi olayından ibarettir. Bu işlemle ahşabı böcek, termit, mantar vb. zararlılardan koruyarak ahşabın kullanım ömrünü artırır.

Çatı tadilat masrafı nasıl belirlenir?

Çatı yenileme yada kaplama işleri için fiyat vermek mümkün ama tadilat işi için aynı şeyi söylemek çok zor. Çünkü tadilat işi küçük bir bölgede olabileceği gibi çatının bir bölümünün komple tadilatı şeklinden de yapılabilir.

Çatı tadilatı

Çatı tadilat ve onarım işleriniz için bizi arayabilir ücretsiz keşif alabilirsiniz. 

Avrupa Tadilat

Ev Ofis Villa İşyeri ve benzeri müştemilatların modern mimarinin imkanlarından faydalanarak zevkinize uygun tasarımlar yapar
Evinizin eksiklerini tek tek usta bulup koşturmak hem zaman alır hemde daha pahalıya mal olur biz firma olarak burada devreye giriyor ve size zaman ve para tasarrufu sağlıyoruz.