Çatı izolasyonu

Çatı yapımı çatı aktarma Çatı tadilatı

Çatı izolasyonu

Çatı izolayonu yapı sağlığı açısından çok önemlidir. Su vb dış ortam sorunlarından yapılarınızı korur hem binanın ömrünü uzatır hemde kötü koku vb sıkıntıları yaşamamış olursunuz. Çatı izolasyonu çatının ilk yapıldığı zamanda düzgün yapılmalıdır yapılan yanlış uygulama zamanla güneş rüzgar gibi dış etmenlerin etkisiyle açılır ve su almaya başlar. Çatı izolasyon işlerinizi Cati.com.tr güvencesiyle garantili şekilde yerine getiriyoruz. Üstelik uygun fiyat avantajı ve kredi kartına taksit imkanıyla hemen iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Onduline çatı izolasyon uygulaması

Onduline çatı kaplama yöntemini seçtiyseniz çatı izolasyonu için 2 malzeme kullanmanız size gerekli izolasyonu sağlayacaktır. İlk izolasyon malzemesi Oluklu çatı kaplama köpüğü kullanımıdır bu köpük çatının üzerinde yürüme vb eylemlerde çatıya b esneklik sağlamanın yanında ses yalıtımı da sağlamaktadır. İkinci yalıtım malzemesi ise memran kaplama çatı kaplama öncesi çatı üzerinin komple membran kaplama yapılması ve onun üzerine de oluklu levha köpüğü ve oluklu levha (onduline ) kullanılması su yalıtımına ekstra destek sağlamış olursunuz burada onduline çatı kaplama çatınızı dış etkenlerden korur ama köpüğünü mutlaka kullanmak gerekmektedir. Onduline altına izolasyon ise size kalmış bütçeniz elveriyorsa onun yapılması da faydalıdır çatının ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır.

Balkon teras izolasyonu

Balkon ve teras alanlarınız eğer kullanımda ise üzerine kimyasal püskürtme yöntemiyle izolasyonunu yapıyoruz yada memran kaplama yapıp üzerine tekrar seramik kaplama uygulaması yapıyoruz bunun için terasın keşfini yapıp size sağlıklı fiyat çıkarıyoruz hemen bizi arayıp ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.